Електричний кросовер Dongfeng EX1 PRO вже в Україні

Все більше українців цікавляться електромобілями, і з радістю б пересіли на електрокар, але ще нещодавно не кожен міг собі дозволити купити вживаний або новий електромобіль, а деяких просто лякала новизна. Завдяки Китаю, вибір недорогих електрокарів значно розширився, але навіть найпрогресивніші водії сумніваються в покупці китайського електрокара, тому що автомобіль це не та річ, яку хочеться купувати «за картинкою» без фактичного тест-драйву. Так от, можливо, і українці масово пересіли б на китайські електрокари, аби було куди пересідати!

Всі знають, що Китай давно охопив весь спектр автовиробництва, але жоден з автогігантів піднебесної досі не мав офіційних дистриб’юторів в Україні, тобто купівлею і продажем б/в і нових китайських електрокарів займалися перекупники, які брали 100% передоплату, а потім впродовж двох-трьох місяців доставляли такий «очікуваний» автомобіль.

Нарешті китайці порадували любителів економних електрокарів своєю появою. На сьогоднішній день вже точно відомо, що одна з найбільших китайських автокомпаній Dongfeng має ексклюзивного дистриб’ютора А1 CARS на території України, і одна з моделей, яка складе гідну конкуренцію наявним електрокарам вже у Києві!

Стильний та економний кросовер Dongfeng EX1 PRO створений на базі Renault City K-ZE. Renault City K-ZE — це електрична версія Renault Kwid, що виробляється з 2019 року спільним підприємством Dongfeng, Renault та Nissan. Максимальна потужність двигуна Dongfeng EX1 PRO становить 33 кВт., ємність літій-іонної батареї становить 27,17 кВт. Цей автомобіль також підтримує режим швидкого заряджання, тому про час заряджання можна не турбуватися.

Нарешті любителям електрокарів в Україні можна приїхати в автосалон офіційного ексклюзивного дилера Dongfeng, компанії A1сars для того, щоб ближче роздивитися китайське авто та записатися на тест-драйв.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!