Що відомо про Dongfeng – одну з найбільших автомобілебудівних компаній Китаю

Останнім часом на вулицях України можна побачити велику кількість електрокарів та майже всі вони вироблені в Китаї. Але це не дивно бо Китай одна з самих передових країн у світі, найновіші технології, нові розробки, а так само він має досить досконалу систему промислового виробництва. Тому безперечно китайські електромобілі стали одними з лідерів продажів.

Одна з таких китайських марок є і у нас в країні – «Dongfeng», але мало хто знає, що вона змогла стати серцем національного автовиробництва в Китаї, та ввійшла в ТОП-3 в рейтингу китайських автомобілів.

Це величезна китайська компанія з найповнішим ланцюгом виробництва і найбагатшим асортиментом продукції, а її асортимент включає всі види автомобілів такі як: комерційні, легкові, військові автомобілі. Також автомобілі на нових джерелах енергії, та виробництво ключових автомобільних вузлів та деталей для автомобільного обладнання.

Ще «Dongfeng» здійснює глобальну співпрацю більш ніж 10 міжнародними компаніями з виробництва автомобілів та запчастин такими як HONDA, NISSAN, VOLVO і тд, а її продукція продається більш ніж у 80 країнах світу. З січня по лютий 2022 року компанія випустила загалом 31 900 автомобілів і продала 27 500 автомобілів. Певна кількість автівок потрапила і до нас, тому на українських дорогах можна побачити не тільки електрокари бізнес класу, а ще автобуси «Dongfeng», які були виготовлені відповідно до кліматичних та дорожніх умов України. Наші урядовці та експерти українського національного автомобільного випробувального центру, високо оцінили продуктивність і якість «Dongfeng» і висловили бажання продовжувати співпрацю. Також компанія «Dongfeng» неодноразово вигравала тендери в Україні з цього і створила хороший імідж бренду на українському ринку.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!