Короткий огляд електромобіля Dongfeng EX1PRO

Знайомство з Dongfeng EX1PRO

Ми всі знаємо що практично всі електромобілі виготовляються в Китаї, будь то Nissan або Honda, але мало хто знає що саме бренд Dongfeng і є їх виробником. Він не тільки випускає автомобілі світових брендів, а ще й випускає електромобілі під власним брендом. Певна кількість автівок Dongfeng EX1 PRO вже є в Україні. Але чи підійде ця модель для нас, українських споживачів?

Як суто електрична машина, Dongfeng EX1 PRO з погляду потужності має високу ефективність. Він оснащений синхронним двигуном на постійних магнітах. Ємність 3-коміркової літієвої батареї становить 26,8 кВт, максимальна потужність двигуна досягає 33 кВт, а максимальний крутний момент – 125 Нм. Запас ходу CLTC нового автомобіля становить 321 км.

Варто зазначити, що акумуляторна батарея Dongfeng EX1 PRO також має функцію підігріву в умовах низьких температур, тобто може адаптуватися до різних погодних умов у різних температурних регіонах. Крім того, акумуляторна батарея також має 4-рівневу систему захисту. Під час сильного дощу, ви можете з повною впевненістю користуватися електромобілем. Будь то щоденні поїздки на роботу, за покупками або за місто, Dongfeng EX1 PRO зможе легко задовольнити будь-якого користувача.

Під час руху по дорозі безпека завжди має бути першочерговою. Dongfeng EX1 PRO зроблено згідно найвищого міжнародного стандарту рівня безпеки ASIL-D, тобто з високоміцної сталі, така наприклад використовується для будівництва атомних підводних човнів що витримують тиск до 980 МПа.

Також уся серія Dongfeng EX1 PRO оснащена двома подушками безпеки, пристроями фіксації дитячих сидінь, дверними замками з захистом від дітей, системою ABS та системою розподілу гальмівної сили EBD. Порівняно з електричними автомобілями тієї ж ціни на ринку, Dongfeng EX1 PRO має найвищі конфігурації безпеки та є більш вигідною покупкою.

Також у складних дорожніх умовах, таких як стояча вода чи вибоїни, Dongfeng EX1 PRO може повноцінно пересуватись. Система ABS допомагає контролювати напрямок під час екстреного гальмування, та зменшити явище бокового ковзання автомобіля, таким чином забезпечується більш стабільне водіння та безпека пасажирів та водія підчас подорожей.

Можна зробити висновок, що серед такої великої кількості автомобілів, які випускає бренд Dongfeng, Dongfeng EX1PRO відмінно підійде українському користувачу. Бо по-перше, ціна цього китайського електромобіля не перевищує 1 мільйона гривень. По-друге, він дуже економний в використанні, витрати на зарядження від побутової розетки у межах 50 грн на 100 км. По-третє, покупцям не доводиться переплачувати за ті функції, якими вони не зможуть скористатися на території в Україні. Це безпечний та пристосований для українського клімату електромобіль.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!