Cadillac готує гібридний гіперкар для треку

Cadillac представить спортпрототип Project GTP для гонок на витривалість 9 червня. Супроводжувальне тизерне зображення підкреслює зовнішню спорідненість моделі із серійними машинами бренду.

Провідний креативний дизайнер компанії Cadillac Кріс Мікалаускас запевняє:

«Хоча новий гоночний автомобіль враховуватиме правила IMSA та ACO, Cadillac все одно буде миттєво впізнаваний, всі ці риси зовнішності сьогодні можна побачити на наших автомобілях серії V».

Подробиць про силовий агрегат Cadillac Project GTP поки що немає. Правила класу вимагають гібридного двигуна. За повідомленнями ЗМІ, шасі для гоночного автомобіля побудує компанія Dallara.

Cadillac братиме участь у змаганнях IMSA WeatherTech SportsCar Championship у 2023 році. А належить новинка до класу GTP, який відкриють для автомобілів, що беруть участь у серіях FIA Le Mans Daytona Hybrid (LMDh) та Le Mans Hypercar (LMH).

У Project GTP багато конкурентів у класі LMDh. BMW представить свій спортпрототип, зовні схожий на нові M3 та M4. Готує свою машину і італійська Lamborghini. Acura працює над оригінальним спортпрототипом разом із французькою фірмою Oreca, яка відома своїм багатим конструкторським досвідом.

Porsche, мабуть, далі за всіх просунувся в розробці своєї версії LMDh і вже тестує машину на кількох треках у Європі. Єдина доступна зараз інформація про силовий агрегат полягає в тому, що під капотом буде ховатися V8 із подвійним турбонаддувом. Після завершення робіт автовиробник планує брати участь у чемпіонатах FIA World Endurance Championship та IMSA WeatherTech SportsCar Championship.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com