Британські інженери придумали електрокар з вертикальною батареєю

Інженери з британського стартапу Page-Roberts розробили концепцію електромобіля з вертикальним акумулятором. Вона покликана скоротити виробничі витрати і збільшити дальність поїздок на авто. Про це пише The Next Web.

Розробники Page-Roberts вважають поточне розташування акумулятора у електромобілів невдалим. За словами гендиректора компанії Фредді Пейдж-Робертса (Freddy Page-Roberts) розміщення батареї в днище автомобіля змушує виробників оснащувати авто додатковим захистом і довшою колісною базою. Це сильно погіршує аеродинамічні показники, збільшує вагу і скорочує дальність поїздки.

Згідно з розробкою Page-Roberts, батарея буде розміщуватися між чотирма сидіннями. Вони будуть розміщені парно, спиною одне до одного. Імовірно, це дозволить скоротити колісну базу і висоту електромобіля, завдяки чому опір повітря скорочується на 30%, в порівнянні з поточними моделями. Крім цього, розробникам вдасться зменшити загальну вагу автомобіля приблизно на 100 кілограмів.

Автори ідеї уточнили, що їх концепт найкраще підходять для невеликих автомобілів. Поки неясно чи буде хтось користуватися розробкою. Як зазначає TNW, індустрія зараз більше зосереджена на створенні великого транспорту, такого як позашляховики.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело thenextweb.com