BMW в своїх моделях може замінити стандартні дзеркала на проєкційні дисплеї

Баварський бренд BMW запатентував новий спосіб, який дозволить позбутися від традиційних бічних дзеркал.

За повідомленнями порталу The Drive, патент передбачає вже знайомі відеокамери, але бічні монітори, які використовують нині в подібних системах, інженери компанії мають намір замістити проєкторами, що дасть можливість значно розширити можливості систем, а також зробити їх більш зручними для водія.

Як говориться в описі до патенту, візуальні дані про те, що відбувається з боків і ззаду машини будуть збиратися відеокамерами і передаватися на блок управління, який вже і буде транслювати картинку на свого роду екрани, розміщені прямо на бокових вікнах транспортного засобу.

У компанії BMW заявляють, що даний підхід має відразу кілька плюсів. Як і раніше, заміна бічних дзеркал компактними камерами поліпшить аеродинаміку машини, а також дасть дизайнерам більше місця для фантазії. Але на відміну від нинішніх моніторів, нова конструкція дозволить зберегти актуальну відстань між очима водія і місцем візуалізації зображення. В результаті водій буде менше втомлюватися, бо йому не потрібно буде постійно перефокусовувати зір.

Ще одна перевага нової розробки, яка випливає з попереднього, це швидша адаптація людини, що керує машиною, до нових технологій, ніж у випадку з моніторами, які перебувають в районі передніх стійок. Крім цього, такі проєкційні «дисплеї» дадуть можливість розміщувати в «дзеркалах» елементи доповненої реальності. А ще технологія дозволить змінювати яскравість зображення, що зробить більш комфортним, наприклад, їзду в темний час доби. Єдиний недолік нової системи, на думку розробників, це необхідність робити частину бокового скла машини нерухомою: в зворотному випадку, опустивши скло, автомобіліст залишиться без дзеркал заднього виду.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...