BMW побудує 360 тисяч зарядних станцій для електромобілів в Китаї

За повідомленнями джерел мережі, компанія BMW планує побудувати 360 тис. станцій зарядки для електромобілів в Китаї до кінця цього року. Розширення мережі зарядних станцій є частиною плану автовиробника по захопленню значної частки найбільшого в світі ринку електромобілів.

Також відомо, що китайські заводи BMW мають намір до кінця року забезпечити нейтральний рівень викидів вуглецю. Ця робота ведеться в рамках масштабного плану BMW по зниженню рівня викидів шкідливих речовин у виробничому ланцюжку на 80% до 2030 року. Про це було оголошено на саміті, що проходить на цьому тижні в Пекіні.

«Як багатонаціональна компанія з великим присутністю в Китаї, BMW повністю підтримує перехід країни до низьковуглецевої економіки, ставлячи стійкість на чільне місце нашої власної стратегії в Китаї », – сказав глава китайського підрозділу BMW Йохен Голлер (Jochen Goller).

Раніше голова КНР Сі Цзіньпін (Xi Jinping) поставив за мету домогтися того, щоб до 2060 року Китай став вуглецево-нейтральним. Для цього в країні планується масштабне розширення виробництва електромобілів. Передбачається, що вже до 2025 року частка продажів електромобілів від загального обсягу продаваних в країні авто виросте до 20%, тоді як зараз вона становить близько 5%. Що стосується BMW, то компанія має намір випустити на ринок Китаю 12 повністю електричних автомобілів марок BMW і Mini до 2023 року. За рахунок цього компанія розраховує наростити частку продаваних в Піднебесній електромобілів до 25%.

Спільне підприємство BMW з китайською компанією Great Wall Motor Co. має почати виробництво в 2023 році. Згідно з наявними даними, будівництво заводу Great Wall «йде повним ходом», і основна частина інфраструктури буде готова до кінця року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело bloomberg.com

Коментарі
Завантаження...