BMW M5 CS вперше показали на відео

Але не повністю, а лише деякі деталі.

Компанія BMW опублікувала короткий відеоролик, в якому продемонструвала деякі деталі дизайну екстремальної спецверсії BMW M5 CS. Очікується, що 626-сильний спорткар дебютує на початку наступного року.

В опублікованому відеоролику майбутня новинка прихована під фірмовим захисним чохлом. У якийсь момент представник концерну піднімає «покривало» і дає можливість розгледіти частину чорного матового кузова M5 CS, який поєднується з фірмовими колісними дисками бронзового кольору і червоними гальмівними супортами.

На тизері можна побачити золотисте обрамлення чорної решітки радіатора з логотипом M5 CS. Крім того, відмінною рисою екстремальної спецверсії стане передня оптика жовтого кольору, виконана в стилі M8 Gran Coupe. Яким буде інтер’єр новинки, поки невідомо.

Очікується, що новий BMW M5 CS обладнають 4,4-літровим V8, віддача якого складе 626 кінських сил. У парі з мотором запропонують 8-діапазонну автоматичну трансмісію. Дебют екстремального M5, який стане на 70 кілограмів легшим від нинішнього Competition, має відбутися на початку 2021 року.

В кінці червня з’явилася перша інформація про BMW M5 CS. Тоді повідомлялося, що відрізнити екстремальну спецверсію від знайомого M5 Competition можна буде по карбоновому обвісу, оригінальним кольорам кузова, дизайну колісних дисків і декору.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело BMW M/Facebook