BMW i3 піде на спокій і залишиться без спадкоємця

Американський ринок стане першим, де зникне ця модель.

Баварський автомобільний виробник офіційно заявив, що час моделі i3 підходить до закономірного кінця, прямого спадкоємця для неї не планується, інформує bmwblog.com.

Ця інформація з’явилася ще близько тижня тому. Основним інсайдом став бюлетень одного з американських дилерів. Згідно з тими даними, i3 зникне з модельного ряду марки в США вже в липні цього року.

Тим часом в BMW все-таки офіційно підтвердили відхід моделі з ринку, проте зникне вона не тільки в США. Очікується, що 2022 рік стане для i3 останнім. Спадкоємця у цього автомобіля не буде.

Причиною відмови від подальшого розвитку i3 називається електрифікація основних моделей бренду. Таким чином місце маленького i3 може зайняти перспективний кросовер iX1, який зараз проходить серію випробувань. Також існує ймовірність, що буде електрифіковано компактний хетчбек 1-серії. Він може отримати назву i1 і зайняти порожнє місце в лінійці виробника.

Нагадаємо, що i3 з’явився на ринку в далекому 2013 року разом з i8, який покинув ринок ще в 2020-му. Потуги BMW в цій області виявилися не зовсім вдалими. Наприклад, продажі i3 в США в 2020 році склали всього 1 508 примірників.

BMW i3 оснащується двома синхронними електродвигунами на вибір. Перший розвиває 170 кінських сил (250 Нм), другий же має віддачу в 184 к.с. при моменті, що крутить 270 Нм. Батарея ємністю 33,2 кВт*год дозволяє проїжджати до 290 кілометрів за методикою NEDC з початковим двигуном і 280 з топовим. До того ж до них можна придбати додатковий «генератор» в особі 2-циліндрового бензинового двигуна на 38 к.с., який збільшить запас ходу ще на 150 км.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело bmwblog.com

Коментарі
Завантаження...