BMW анонсувала випуск 14 автоновинок у 2024 році

На щорічних зборах акціонерів BMW оголосила про плани випустити 14 нових моделей та їх варіантів протягом наступного року. За ними будуть моделі Neue Klasse і Neue Klasse X, які з’являться в 2025 і 2026 роках відповідно. Ці новинки допоможуть BMW зробити крок у майбутнє мобільності, демонструючи інноваційний підхід до електрифікації, цифровізації та сталого розвитку.

Новинки розширять технологічні можливості бренду, пропонуючи нові електричні, гібридні і навіть водневі автомобілі, що підключаються, що допоможе BMW виділитися серед конкурентів. Всі нові моделі включатимуть інновації Neue Klasse, незалежно від їхнього приводу, зберігаючи єдиний дизайн та пропонуючи передові технології.

Генеральний директор BMW Олівер Ципсе зазначив, що одним із найзначніших релізів року стане 5-Series та 5-Series Touring, які будуть представлені цього літа і надійдуть у продаж поетапно, починаючи з седана. Ципсе вважає, що варіанти з плагін-гібридними установками будуть популярні, можливо, становлячи до 20% продажів 5-Series у Європі. Гібридний M5 Touring також обіцяє стати популярним у США.

Крім того, незабаром буде представлено новий X3, який дебютує у США із традиційними двигунами внутрішнього згоряння, але без суфікса “i” у назвах комплектацій. В інших країнах цей автомобіль буде доступний як гібрид, що підключається, але в США він з’явиться тільки за наявності попиту.

З приходом моделей Neue Klasse очікується ще шість інших автомобілів на новій платформі протягом 24 місяців з початку виробництва. Ці моделі будуть вироблятися на заводах по всьому світу, включаючи Угорщину, Мексику та Китай. BMW планує зосередитися на регіональній локалізації виробництва, щоб краще керувати глобальним ринком, що змінюється, і підтримувати амбітні плани з випуску нових автомобілів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com