Автомобілі Tesla отримали графіку AMD як у PlayStation 5 і Xbox Series X

Ці автомобілі – просто пересувна ігрова консоль.

Компанія AMD під час презентації новинок в рамках виставки Computex 2021 розповіла про співпрацю з Tesla. По суті, глава компанії Ліза Су (Lisa Su) підтвердила те, про що говорилося давно: в Tesla тепер використовуються графічні процесори AMD на архітектурі RDNA2 з продуктивністю близько 10 TFLOPS. Аналогічні GPU застосовуються в ігрових консолях PlayStation 5 (10,3 TFLOPS) і Xbox Series X (12 TFLOPS).

Втім, не всі електромобілі Tesla отримали нові платформи AMD з графікою RDNA2 – вони використовуються в інформаційно-розважальних системах флагманських Model S і Model X з ціною від 74000 доларів.

Ліза Су зазначила, що GPU включаються в роботу тільки при запуску вимогливих додатків (на кшталт гри The Witcher 3), в інших випадках використовується відеоядро, вбудоване в APU. У цьому логіка роботи системи не відрізняється від логіки роботи звичайного ноутбука, де дискретний GPU включається в роботу тільки в іграх або, наприклад, при рендерингу, а більшу частину решти часу застосовується GPU, вбудований в центральний процесор і споживає менше енергії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело engadget.com

Коментарі
Завантаження...