Абсолютно новий Kia Sportage 2021 в реальному житті виглядає інакше (відео)

У цьому відеоролику показаний чорний автомобіль, який сприймається не так, як білий Kia Sportage 2021 з рекламних зображень.

Пару днів назад Kia показала якісні офіційні зображення абсолютно нового кросовера Kia Sportage 2021, а тепер в YouTube виклали великий відеоролик, що демонструє новинки наживо.

У цьому відеоролику показаний чорний автомобіль, який сприймається не так, як білий Kia Sportage 2021 з рекламних зображень. Комусь напевно більше сподобається саме чорний автомобіль, тому що в такому кольорі дизайн сприймається інакше. Можливо, головна причина в тому, що величезна радіаторна решітка не виділяється кольором на тлі корпусу.

У чорному варіанті як і раніше виділяються світлодіодні фари з денними ходовими вогнями у формі бумеранга, однак тут вони здаються більш гармонійними, а однакові відблиски на радіаторних гратах і деталях кузова відмінно перегукуються один з одним. Також варто відзначити, що колісні диски на реальному автомобілі не такі, як на рекламних зображеннях. Можливо, це лише один з доступних варіантів.

Усередині повинні бути розташовані два 10,25-дюймових дисплеї для інформаційно-розважальної системи та панелі приладів. Нижче знаходиться нова панель клімат-контролю, що поєднує фізичні кнопки з сенсорними, а також центральна консоль зі шкіряним оздобленням, з кнопковим перемикачем автоматичної коробки передач і диском вибору режиму руху по дорозі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело youtube.com

Коментарі
Завантаження...