Стартап Aptera продемонструвала триколісний електромобіль Sol

Aptera обіцяє, що дальність ходу складе 1 000 миль.

Електромобільний стартап Aptera випустив відео, в якому фігурує футуристичний триколісний автомобіль Sol, – повідомляє electrek.com.

Цікаво, що ще в середині 2000-х компанія пропонувала випустити електромобіль, який працював на сонячній енергії. Ця розробка теж відрізнялася досить футуристичними і легкими формами, і, скоріше, нагадувала космічний корабель, ніж автомобіль.

Так чи інакше, в Aptera не виявилося коштів на виробництво цього концепту, тому на початку 2010-х компанія закрилася, а її засновники змогли налагодити бізнес з виробництва та продажу акумуляторів.

Однак все кардинально змінилося через десять років. Творці повернулися і готові знову спробувати щастя зі своїм дітищем.

Нинішній електромобіль Aptera Sol схожий з літальним апаратом у якого прибрали крила. Зовнішність справді не нагадує жоден подібний триколісний проєкт, машина виглядає доросло, а внутрішнє оздоблення спокійно вміщає двох пасажирів і об’ємний вантаж.

У топовій комплектації Paradigm+ оснащується відносно невеликою і недорогою батареєю, яка навряд-чи зможе забезпечити гідний запас ходу. Але в компанії не сиділи без діла і розробили ефективні сонячні панелі, які допоможуть автомобілю проїжджати до 1600 кілометрів. Такий варіант оцінили в 44900 доларів.

Обіцяється також і початкова версія Aptera Sol Paradigm. Вона буде комплектуватися більш бюджетною батареєю, яка навіть в найкращому випадку не зможе забезпечити запас ходу понад 400 км. За неї попросять 25900 доларів.

Планується, що початок постачання новинки відбудеться до кінця 2021 року.

Не пропусти

ADS

Актуально

Свіжі новини