Стартап Aptera продемонструвала триколісний електромобіль Sol

Aptera обіцяє, що дальність ходу складе 1 000 миль.

Електромобільний стартап Aptera випустив відео, в якому фігурує футуристичний триколісний автомобіль Sol, – повідомляє electrek.com.

Цікаво, що ще в середині 2000-х компанія пропонувала випустити електромобіль, який працював на сонячній енергії. Ця розробка теж відрізнялася досить футуристичними і легкими формами, і, скоріше, нагадувала космічний корабель, ніж автомобіль.

Так чи інакше, в Aptera не виявилося коштів на виробництво цього концепту, тому на початку 2010-х компанія закрилася, а її засновники змогли налагодити бізнес з виробництва та продажу акумуляторів.

Однак все кардинально змінилося через десять років. Творці повернулися і готові знову спробувати щастя зі своїм дітищем.

Нинішній електромобіль Aptera Sol схожий з літальним апаратом у якого прибрали крила. Зовнішність справді не нагадує жоден подібний триколісний проєкт, машина виглядає доросло, а внутрішнє оздоблення спокійно вміщає двох пасажирів і об’ємний вантаж.

У топовій комплектації Paradigm+ оснащується відносно невеликою і недорогою батареєю, яка навряд-чи зможе забезпечити гідний запас ходу. Але в компанії не сиділи без діла і розробили ефективні сонячні панелі, які допоможуть автомобілю проїжджати до 1600 кілометрів. Такий варіант оцінили в 44900 доларів.

Обіцяється також і початкова версія Aptera Sol Paradigm. Вона буде комплектуватися більш бюджетною батареєю, яка навіть в найкращому випадку не зможе забезпечити запас ходу понад 400 км. За неї попросять 25900 доларів.

Планується, що початок постачання новинки відбудеться до кінця 2021 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...