ЗМІ: виробляти перший автомобіль Apple будуть Hyundai і Kia

На тлі цієї інформації акції Hyundai злетіли на 20%.

Згідно з останніми даними, компанія Hyundai Motor близька до підписання партнерської угоди з Apple, за умовами якої південнокорейський автовиробник Hyundai стане кращим виробником довгоочікуваного Apple Car.

У повідомленні видання Reuters, яке посилається на обізнаних інформаторів, йдеться, що Hyundai Motor, яка є материнською компанією Kia, доручить підрозділу Kia роботу з Apple над першим автомобілем компанії з Купертіно. Цього тижня представники Hyundai заявили, що вони розглядають можливість співпраці з іноземними фірмами, що володіють потенціалом і досвідом в області безпілотних автомобілів і електромобілів.

Протягом останніх кількох місяців почастішали чутки про довгоочікувані автомобілі Apple. За одними даними, Apple Car може вийти у 2022 році, за іншими — не раніше 2024 року. Також ходили чутки про те, що виробництво Apple Car може здійснюватися на заводі Kia в штаті Джорджія.

На початку місяця дочірня компанія Hyundai Motor заявила, що вона веде попередні переговори з Apple. Тоді ЗМІ повідомили, що компанії обговорюють електромобіль і підключення акумулятора, в результаті чого акції Hyundai зросли майже на 25%.

Hyundai, Kia і Apple утримуються від відповідей на прямі запитання.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело reuters.com