Женевський міжнародний автосалон готується до відкриття у 2022 році

Женевський міжнародний автосалон (GIMS) відкрив реєстрацію на виставку та оголосив, що він буде приймати відвідувачів з 19 по 27 лютого 2022 року.

Організаційний фонд GIMS дає учасникам до середини липня можливість зареєструватися на захід 2022 року. Як 91-е видання, це шоу обіцяє стати захоплюючою еволюцією, яка, як повідомляється, істотно відрізняється від минулого, якщо будуть сприятливі умови пандемії.

Залишилося всього дев’ять місяців до того, як Женевський міжнародний автосалон освітить виставкові зали Palexpo. З огляду на дату, що швидко наближається, експонентам пропонується зареєструватися на виставку і почати планувати один зі своїх найважливіших стендів в своїх маркетингових календарях. Експоненти також можуть розраховувати на два ексклюзивних дні преси 17 і 18 лютого, до офіційного відкриття виставки.

Новина про те, що GIMS повернувся і готовий здивувати експонентів і шанувальників, безсумнівно, посилить увагу до цієї події, яка вже понад століття є еталоном для автомобільних виставок. Більш детальна інформація про концепцію наступного GIMS буде представлена ​​в найближчі тижні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com