Заряджені моделі Mercedes-AMG залишаться без потужного двигуна

На початку місяця Car and Driver процитував два незалежні джерела, знайомі з планами підрозділу AMG, в яких знайшлося місце для V8 C63 і E63. Через кілька днів Auto Motor und Sport поговорив з інженером AMG, який спростував початковий звіт, назвавши його «чистою нісенітницею». Отже, чи повертається він чи ні? На жаль, V8 мертвий у цих двох автомобілях. The Drive поговорив із генеральним директором AMG, і він повідомив, що 4,0-літровий двигун не повернеться.

В інтерв’ю під час Monterey Car Week Міхаель Шібе, не вагаючись, «виразно спростував» чутки про те, що C63 та E63 повернуться з потужним V8. Глава AMG сказав, що рішення про скорочення та електрифікацію було правильним кроком з огляду на те, що конкуренти також випускають спортивні гібриди з меншими двигунами.

Отже, C63 збереже свій гібрид, що підключається, заснований на 2,0-літровому чотирициліндровому двигуні, в той час як E63, як очікується, буде використовувати 3,0-літровий рядний шестициліндровий двигун і також стане PHEV.

Головний конкурент марки – BMW – дотримується іншого підходу, враховуючи, що M3, як і раніше, має рядну шістку і, ймовірно, збереже її до зняття з виробництва моделі поточного покоління в другій половині десятиліття.

Тим часом, було підтверджено, що новий M5, який з’явиться в 2024 році, збереже V8, хоча він буде частиною гібридної установки з модулем, що підключається.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com