З’явилися перші зображення концепта Lada Niva Vision

В інтернеті опублікували дебютні фото позашляховика Lada 4х4 в статусі глобального авто. Під час останньої пресконференції Renault було продемонстровано перше зображення нової концептуальної моделі Lada Niva Vision.

Керівний склад концерну Renault-Nissan повідомив журналістам про намір надалі об’єднати в один підрозділ румунську марку Dacia та російську Lada, які входять до складу групи компаній автогіганту. Специфікою об’єднання стане виготовлення недорогих моделей у бюджетному сегменті.

Вже відомо, що об’єднане підприємство буде виробляти модернізований позашляховик Lada 4х4, який базується на концептуальній моделі Niva Vision.

Новий позашляховик побудують на архітектурі CMF-B. У нього буде два типи кузова. Крім того, російська “Нива” втратить свій колишній статус та буде позиціюватися як авто глобальної марки та реалізовуватися за межами Росії.

Відзначимо, що показаний на фото концепт майже немає спільних рис з прототипом позашляховика Lada 4×4 Vision, який розробляв дизайНа цей час поки немає більш докладних даних про глобальну варіацію нової Lada Ni культового російського позашляховика.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com