Європейський Honda Civic нового покоління буде гібридним

Японський автовиробник опублікував нові подробиці про хетчбек Honda Civic наступного покоління, який буде продаватися в Європі.

Компактний автомобіль буде використовувати гібридний силовий агрегат e: HEV, який створений на базі 1,5-літрового бензинового двигуна і електромотора. Гібрид Civic буде продаватися разом з гібридним малолітражним автомобілем Jazz і гібридним компактним позашляховиком CR-V. Новий гібрид HR-V повинен надійти в продаж у Європі в цьому році. Honda також продає в Європі повністю електричний мініавтомобіль E.

Civic надійде в продаж в Європі восени наступного року. За словами прес-служби Honda, його запуск завершить план компанії по впровадженню електрифікованих силових агрегатів для всіх основних європейських моделей до кінця 2022 року.

Honda більше не будуватиме європейські версії автомобіля в Суїндоне, Англія. Завод закривається в липні, оскільки автовиробник скорочує свою глобальну виробничу мережу. Компанія Honda не повідомила, де надалі буде збирати європейські автомобілі.

Honda підтвердила, що хетчбек ляже в основу «зарядженої» версії Type R нового покоління, яка надійде в продаж у 2022 році, але автомобіль поки не підтверджений для Європи.

Хетчбек Civic в першу чергу почнуть збирати в США на заводі Honda в Грінсбурга, штат Індіана. Варіант хетчбека раніше експортувався в США з заводу в Суїндоне.

Дата запуску автомобіля в Європі після липня наступного року означає, що він буде поставлятися з набором устаткування активної безпеки, затвердженим Європейським союзом, включаючи інтелектуальну систему допомоги при перевищенні швидкості, яка попереджає, якщо водій перевищує обмеження швидкості. Honda також оснастила автомобіль адаптивним освітленням поворотів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...