Xiaomi реалізує стратегію випуску електромобілів з випередженням графіка

Китайський виробник споживчої електроніки Xiaomi у другому кварталі зіткнувся зі зниженням виручки на 4% до $9,2 млрд. порівняно з аналогічним періодом попереднього року, оскільки попит на смартфони в Китаї продовжив знижуватися. Реалізація стратегії підготовки до випуску електромобілів йде з випередженням графіка, як зазначили представники компанії.

Виручка Xiaomi в минулому кварталі виявилася вищою за очікування аналітиків, чистий прибуток теж виріс на 147% до рівня ($705 млн), що перевищує очікування ринку. Прогресу в цьому напрямі вдалося досягти за рахунок зниження витрат, особливо лише на рівні фірмових магазинів. За інформацією Canalys, обсяги постачання смартфонів у Китаї скоротилися на 5% до 64,3 млн штук, для Xiaomi окремо зниження досягло 19% до 8,6 млн смартфонів. В Індії обсяги постачання пристроїв цієї марки знизилися на 22% до 5,4 млн штук. Компанія має намір розширювати свою присутність у різних регіонах та сегментах ринку, навіть якщо це вимагатиме істотних зусиль. За словами президента Xiaomi Лю Вейбіна (Lu Weibing), рішення деяких конкурентів залишити окремі сегменти ринку не стане прикладом для цієї компанії.

Xiaomi збирається в найближчі десять років витратити щонайменше $10 млрд на освоєння ринку електромобілів і вже отримала, за неофіційними даними, одне з необхідних для здійснення такої діяльності схвалень з боку регуляторів у КНР. Лю Вейбін підкреслив, що плани компанії розпочати масове виробництво електромобілів у першій половині 2024 року залишаються в силі. Він додав: «Наш поточний прогрес перевершує очікування та випереджає вихідний графік початку виробництва».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело reuters.com