Виробник автомобільних чипів Renesas відновиться після пожежі пізніше, ніж очікувалося

Пожежа стала причиною дефіциту мікроконтролерів для автомобільної електроніки.

Компанія Renesas Electronics сьогодні заявила, що повне відновлення виробничих потужностей на заводі з виробництва мікросхем в Японії, пошкодженому пожежею, займе більше часу, ніж очікувалося. Згідно з новим прогнозом, виробництво буде відновлене до середини червня, а не до кінця травня, як передбачалося раніше.

У заяві компанії сказано, що в кінці травня продуктивність лінії з випуску мікросхем з використанням пластин діаметром 300 мм на заводі в Нака вдалося повернути приблизно до 88% від рівня до пожежі. Нове обладнання, що залишилося, буде встановлене і включене до середини поточного місяця.

Пожежа, викликана несправністю електромережі, завдала удару по автовиробниках у всьому світі, які зіткнулися з дефіцитом мікроконтролерів для автомобільної електроніки. Компанія Renesas виробляє майже третину мікроконтролерів, які використовуються в автомобілях по всьому світу.

В результаті пожежі постраждала площа 600 м2 . З ладу було виведено 23 одиниці обладнання. Чисте приміщення, необхідне для виробництва мікросхем, виявилося заповнене продуктами горіння.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com