Всі секрети стартапу Canoo були вкрадені: компанія залишилася без передових технологій

Стартап Canoo звинуватив колишніх співробітників у крадіжці комерційних секретів для створення нової компанії Harbinger Motors.

Стартап з виробництва електромобілів Canoo звинуватив кількох колишніх співробітників у тому, що вони приєдналися до нього з єдиною метою – вкрасти комерційну таємницю та створити новий стартап. Компанія подала позов проти конкуруючого стартапу Harbinger до Окружного суду США у Каліфорнії.

Harbinger запущений у вересні цього року і очолюється групою колишніх керівників Canoo, Faraday Future та QuantumScape, у тому числі генеральним директором Джоном Харрісом, технічним директором Філіпом Вейкером, головним операційним директором Віллом Ебертсом та віце-президентом з конструкцій та шасі.

Крім того, у позові також фігурує Майкл Файклоу, головний юрисконсульт Harbinger та колишній віце-президент Canoo з корпоративного права, цінних паперів та глобальних стратегій. Canoo подала 17 позовів, звинувачуючи причетних людей у крадіжці інтелектуальної власності, порушення політики комерційної таємниці, порушення угод про звільнення співробітників та багато іншого.

“Це випадок корпоративного шпигунства з боку групи серійних шахраїв, які проникли в Canoo, щоб вкрасти її інтелектуальну власність (включаючи конфіденційну інформацію та комерційну таємницю) та людський капітал”, – йдеться у заяві компанії.

Стверджується, що Harbinger викрав платформу для електромобілів та інші технології для використання у транспортних засобах середньої вантажопідйомності, таких як фургони для доставки, шкільні автобуси та інші. Canoo також стверджує, що її конкурент навмисно переманював співробітників.

“Harbinger та її співзасновники завжди діяли з максимальною чесністю і ніколи не брали участі в будь-яких діях, які могли б призвести до цього необґрунтованого судового позову”, – йдеться у заяві Harbinger. «Хоча нині ми не можемо надати додаткових коментарів, ми впевнені у своїй позиції і рішуче захищатимемося від будь-яких необґрунтованих звинувачень, висунутих Canoo».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co