Volvo показала на відео інтер’єр кросовера EX90

Volvo продовжує підготовку до прем’єри нової флагманської моделі – електричного кросовера EX90. Повністю його розсекретять 9 листопада , а поки що компанія дала нам можливість заглянути в салон, опублікувавши пару фото-тизерів і відео.

Дизайнери марки запитали – що таке розкіш у сучасному автомобільному світі, і дійшли висновку, що в наші час зарядки батареї і запас ходу стали означати більше, ніж кількість кінських сил і динаміка розгону. І вирішили зробити ставку на екологічність.

Для обробки інтер’єру EX90 розробили новий матеріал під назвою Nordico, виготовлений із перероблених пластикових пляшок та соснової смоли. Також у декорі використано деревину FSC (отримано в «екологічно відповідальних» лісових господарствах) та тканину на вовняній основі. Загалом на кожну машину доведеться по 50 кг матеріалів вторинної переробки та/або природного походження.

Покупцям запропонують на вибір сім різних стилів інтер’єру (виробник називає їх кімнатами, щоб наголосити на затишному характері внутрішнього простору), натхненних скандинавським способом життя та його зв’язком з природою.

Крім того, Volvo EX90 отримає масу систем безпеки, включаючи внутрішні датчики для виявлення дітей та домашніх тварин, а також 16 ультразвукових датчиків, вісім камер та п’ять радарів, які стежитимуть за простором навколо автомобіля.

Судячи з патентних зображень , що потрапили в Мережу цього літа, електромобіль, загалом і в цілому, буде схожий на нинішній паливний XC90, але отримає глуху панель замість непотрібної решітки радіатора.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com