Volkswagen Tiguan 2024 показали у першому офіційному ролику

Вже скоро відбудеться офіційна прем’єра нового Volkswagen Tiguan 2024 (автомобіль вже знімають для реклами). У ньому буде багато всього нового, але у першому відеоролику розробники вирішили почати здалеку, і розповіли про перемикач Driving Experience. Рішення не можна назвати революційним, але на відео все здається цілком зручним.

Driving Experience – це круговий селектор, розміщений на центральному тунелі праворуч від водія. У центрі нього – кнопка, за допомогою якої відбувається вибір функції (наприклад, звук, підсвічування чи режими їзди), а вже селектором вибираються різні параметри.

Volkswagen Tiguan 2024 виявиться трохи більшим за попередника, але колісна база не зміниться. Автомобіль буде збудовано на платформі MQB Evo – удосконаленої версії нинішньої платформи.

У оснащення увійде цифрова панель приладів з екраном діагоналлю 10,25 дюйма і медіасистема з екраном діагоналлю 12,9 або 15 дюймів (залежно від версії). А ще буде проєкційний дисплей та передні крісла з підігрівом, вентиляцією та масажем.

Даних про двигуни немає: повідомляється лише, що в Європі, як і раніше, буде вибір між бензиновим і дизельним мотором, а також гібридною силовою установкою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com