Volkswagen сподівається до 2025 року обійти Tesla за обсягами виробництва електромобілів

Дружні стосунки не заважають генеральному директору Volkswagen Герберту Діссу (Herbert Diess) відкрито змагатися з Ілоном Маском (Elon Musk), чия компанія Tesla на даний момент є найбільшим постачальником електромобілів. На нещодавній галузевій конференції глава німецького автоконцерну заявив про наміри обійти Tesla за обсягами виробництва електромобілів до 2025 року.

Як уточнює Reuters, Герберт Дисс цілком усвідомлює, що це буде непросто:

«Це буде складна гонка, але ми від неї не відмовимося. Маю визнати — ми не очікували, що наш основний американський конкурент буде настільки швидким і добре підготовленим.»

Минулого року дії та висловлювання Дисса неодноразово ставали об’єктом критики, оскільки він регулярно закликав рівнятися на Tesla. Наприклад, показники цієї компанії обрані як орієнтир німецьким автоконцерном у сфері швидкості виробництва електромобілів.

Сильною стороною Volkswagen у гонці за перше місце на ринку електромобілів глава компанії вважає широкий асортимент моделей, що охоплює як люксові та преміальні електромобілі, так і масові. Поки Tesla тільки доведеться подолати планку в 1 млн електромобілів, що випускаються на рік, оскільки минулий вона завершила з трохи нижчим рівнем продуктивності, хоча зараз технічно вона його вже досягла. У минулому кварталі Tesla відвантажила понад 310 тисяч електромобілів, тоді як Volkswagen силами трьох марок, що входять до складу концерну, поставила лише 99 064 електромобілі.

Говорячи про перспективи ринку США, на якому Volkswagen розраховує збільшити свою частку більш ніж удвічі до 10%, глава автоконцерну зізнався у необхідності збудувати нове локальне підприємство та налагодити випуск тягових батарей на території країни. При цьому він заперечує, що прагнення зміцнити позиції на ринку США пов’язані з проблемами автовиробника на китайському ринку.

До 2025 року Volkswagen розраховує вивести на ринок “народний” електромобіль ID. Life вартістю менше $25 000. Це має прискорити експансію продукції даного автовиробника у сегменті електромобілів. Однак, є ймовірність, що Tesla до середини десятиліття зможе випускати по 4 млн електромобілів на рік, тому погоня за метою, що рухається, для Volkswagen виявиться виснажливою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com