Volkswagen планує обігнати Tesla до 2025 року

Німецький концерн проголосив курс на те, щоб стати найбільшим виробником електромобілів у світі.

Один з найбільших концернів у світі впевнений, що обжене Tesla з продажу та виробництва електромобілів до 2025 року.

Деякий час тому німецький виробник Volkswagen представив свою стратегію розвитку до 2030 року. Згідно з цим планом, в 2030 році на частку електромобілів припадатиме половина продажів по всьому світу. Цікаво, що в 2020-му ця частка склала всього 3 відсотки.

Крім того, німці вирішили повторити досвід французького Renault з його планом Renaulution. На перше місце ставиться завдання перевести всі бренди концерну на єдину платформу. Вона отримала назву Scalable Systems Platform (SSP), і повинна дебютувати на наступникові Audi A8, запуск якого намічений на 2026 рік.

Це дозволить створити уніфіковану операційну систему E3 2.0 для всіх моделей, яка дозволить успішно і оперативно усувати всі проблеми дистанційно. Про машини на старих архітектурах теж не забули, для них уже готуються ОС E3 1.1 і E3 1.2, які призначені для MEB і ще не випущеної PPE відповідно.

Плюс до всього в VW активно вкладають кошти в нову технологію батарей. За задумом, витрати на їх виробництво повинні знизитися на 50 відсотків, а випускатися вони будуть на шести заводах в Європі.

Окремо варто відзначити, що до 2040 року VW сподівається стати екологічно нейтральним виробником на основних ринках. А повний перехід на чисті компоненти відбудеться не раніше 2050 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...