Volkswagen на підприємстві Seat в Іспанії буде виробляти електромобілі

Концерн Volkswagen має намір до 2030 року перевести на електротягу 70% автомобілів, пропонованих на європейському ринку. Ясно, що для досягнення цієї мети доведеться істотно перетворити наявну виробничу і допоміжну інфраструктуру. Підприємство Seat в Іспанії може бути перетворено в завод з випуску електромобілів і тягових батарей.

Як зазначає Bloomberg, автоконцерн збирається винести на розгляд Єврокомісії проєкт по перетворенню підприємства Seat в іспанському Мартореле в місце виробництва тягових акумуляторів і електромобілів. Для електропостачання підприємства буде використовуватися енергія, отримана з поновлюваних джерел. За словами генерального директора Volkswagen Герберта Дисса (Herbert Diess), в Іспанії є потенціал для перетворення в європейський хаб з виробництва електричних транспортних засобів. На підприємстві в околицях Барселони буде організована інфраструктура для швидкої зарядки вироблених електромобілів.

Глава Volkswagen вже зустрічався з владою Іспанії для обговорення проєкту. На заході були представлені плани дочірньої марки Seat з випуску електромобілів. Первістком повинен стати Cupra Born, який дебютує в поточному році. Марка Cupra здобула самостійність три роки тому, щоб пропонувати шанувальникам спортивної манери їзди моделі вищого цінового сегмента. Електромобілі в цю концепцію дуже вдало вписуються.

До кінця десятиліття Volkswagen збирається щорічно пропонувати на європейському ринку не менше мільйона електромобілів всіх марок.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело bloomberg.com

Коментарі
Завантаження...