Volkswagen може зняти з виробництва свій перший серійний електромобіль

Представник компанії Volkswagen натякнув, що модель ID. 3 може бути знято з виробництва після одного покоління, щоб підготувати ґрунт для повернення електричного Golf.

Як відомо, Golf дев’ятого покоління стане електромобілем і збиратиметься у Вольфсбурзі на майбутній платформі VW Group.

«На ринку недостатньо місця для двох або трьох різних моделей, які підходять для одного і того ж клієнта. Ми почали роботу над повністю електричним Golf. У нас є конкретні ідеї про те, як він виглядатиме, але ми подивимося, як розвиватиметься ринок», — повідомили у німецькій компанії.

Вихід електричного Golf стане негайним сигналом про кінець ID.3. Втім, протягом якогось періоду часу VW продаватиме обидва електромобілі.

Volkswagen ID.3 – перший серійний електромобіль Volkswagen, який офіційно презентували у вересні 2019 року на міжнародному автосалоні у Франкфурті. Основою електромобіля є платформа MEB.  Volkswagen ID.3 є першим транспортним засобом сімейства ID. Електрокар комплектується двигуном потужністю від 145 до 204 к. с. і крутним моментом від 275 до 310 Н·м та трьома тяговими батареями на вибір: 45, 58 і 77 кВт·год. Запас ходу коливається від 330 до 550 км за циклом WLTP.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!