Водіям пояснили, чому при заміні колеса дуже важливо закривати автомобіль

Ситуація, коли доводиться міняти спущене колесо в дорозі, не найприємніша, особливо взимку. У таких моментах важливо зберігати спокій та дотримуватися правил безпеки. Портал mmr.net.ua розповів, як оперативно провести заміну колеса та уникнути можливих проблем.

Багато водіїв, виявивши спущене колесо, намагаються якнайшвидше замінити його на запаску і доїхати до найближчого шиномонтажу. Однак важливо пам’ятати, що зловмисники можуть скористатися ситуацією, адже в салоні авто може виявитися значна кількість цінних речей, включаючи гроші та документи.

Сценарій дій злодіїв наступний: спочатку вибирається потенційна жертва – зазвичай самотній водій на автомобілі середнього класу, який має щось цінне в салоні.

На стоянці або заправній станції злочинці проколюють колесо шилом, щоб повітря виходило повільно і стежать за автомобілістом. Коли водій зупиняється і починає піднімати автомобіль домкратом, злочинці спокійно відчиняють двері авто та забирають цінності. Водій, зайнятий роботою, помічає пропажу надто пізно.

Існує простий лайфхак, який допоможе запобігти крадіжці. Достатньо просто закрити вікна та двері авто перед тим, як почати возитися з колесом. Це простий та ефективний спосіб уникнути крадіжки цінностей.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!