Власники електрокарів Tesla погрожують оголосити голодування: названа причина

Завдяки державним субсидіям популярність електрокарів в Норвегії неухильно зростає, а найпопулярнішими електромобілями з року в рік стають моделі Tesla. Втім, останнім часом якість машин різко погіршилася, а офіційні дилери лише відмахуються від скарг автовласників.

Так, одні норвезькі власники Tesla нарікають на погане обслуговування, інші стверджують, що автовиробник просто ігнорує їхні скарги. Серед найпоширеніших претензій: погана якість забарвлення, корозія, батарея, що швидко розряджається, відмова системи опалення, ненадійні дверні ручки і жовті екрани медіасистеми.

На форумах також можна зустріти скарги на проблеми з фарами, бульбашки на оббивці сидінь, появу води в багажнику, погано закріплені елементи оздоблення, зниження потужності. Але найнеприємніше, що фахівці післяпродажного обслуговування Tesla всіляко затягують вирішення питання або ігнорують звернення.

Декілька норвежців вирішили об’єднати зусилля та знайти альтернативний спосіб привернути увагу Tesla та її власника Ілона Маска. Вони оголосили голодування протесту. Щойно новина про це поширилася у соцмережах, Маск опублікував пост про користь голодування.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!