Влада Індії обіцяє Ілону Маску кращі умови для виробництва Tesla, ніж в Китаї

За словами місцевого міністра транспорту, він гарантує, що собівартість індійських машин буде нижчою, ніж у китайських.

Влада Індії не залишає намірів переконати Ілона Маска побудувати в своїй країні завод з виробництва автомобілів. Про це в недавньому інтерв’ю Reuters заявив міністр країни Нітін Гадкарі.

За його словами, уряд Індії готовий гарантувати, що вироблені в країні електромобілі Tesla будуть володіти найнижчою собівартістю в світі. «Навіть нижчою, ніж в Китаї», – підкреслив Гадкарі.

До недавнього часу влада Індії не давала компанії Tesla дозволу на продаж електромобілів в своїй країні, вимагаючи від неї спочатку побудувати фабрику. В результаті на початку 2021 року сторони прийшли до компромісу: Tesla отримала дозвіл почати продажі, але зобов’язалася відкрити нехай не завод, але дослідний центр.

Офіційно Tesla не коментувала відмову від будівництва заводу, але причини очевидно полягають в особливостях індійського ринку. Минулого року в цій країні було продано 2,4 мільйона нових машин, але абсолютна більшість з них припали на наддоступний сегмент ринку, де електромобілі не представлені зовсім. Всього за рік було продано п’ять тисяч електричних машин.

Таким чином, внутрішнього попиту на автомобілі середнього і вищого цінового сегмента в Індії практично немає. Однак нинішні слова міністра можна інтерпретувати таким чином, що він пропонує Маску побудувати фабрику не для внутрішніх продажів машин, а для їх постачання на експорт, мотивуючи це тим, що в Індії робити електрокари буде гранично дешево.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...