Відроджений DeLorean показав два нові концепти

Поки компанія DeLorean демонструвала свій Alpha5 на виставці в Пеббл-Біч, у розташованому неподалік DeLorean House були представлені ще два цікаві концепти. Alpha5 Plasmatail 2024 та Omega 2040 пропонують поглянути на те, що станеться з маркою у найближчому майбутньому.

Alpha5 Plasmatail – це, по суті, різновид звичайного Alpha5 з дуже рідкісним кузовом Shootimg brake. Виробництво моделі заплановане на 2024 рік. Обидва автомобілі сімейства Alpha5 практично не відрізняються в технічній частині, тому очікується уніфікація силової установки.

Щодо Omega 2040, то її у виробництво не пустять. Як запевняють у компанії, концепт відбиває наступне покоління дизайну DeLorean. Враховуючи, що нинішнє покоління DeLorean ще не надійшло у виробництво, заглядати у 2040 рік досить сміливий крок. Корінням екстер’єр машини йде в автомобілі, що використовуються в гонках Baja.

Також DeLorean показав і концептуальні автомобілі Alpha2, Alpha3 і Alpha4, що вже демонструвалися раніше. Нагадаємо, що ці концепти демонструють, як міг би розвиватися DeLorean, якби компанія не збанкрутувала. Однак ці концепт-кари були представлені у форматі масштабних моделей, тоді як Plasmatail та Omega демонструвалися у натуральну величину.

Як уже було сказано, DeLorean підтвердив, що Alpha5 Plasmatail надійде у виробництво разом із купе у 2024 році, але інші подробиці, такі як ціна чи загальний тираж, поки не повідомляються.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело delorean.com