Відомий виробник преміальних електромобілів може збанкрутувати

Схоже, що китайський виробник преміальних електромобілів HiPhi переживає не найкращі часи. Після інсайдерських повідомлень про фінансові проблеми керівництво HiPhi оголосило про затримку зарплатні.

У HiPhi заявили, що не лише затримали зарплату співробітникам за січень, а й скасували виплату бонусу за підсумками 2023 року та знизили оклад топ-менеджерам. При цьому в компанії спростували інформацію про те, що через фінансову кризу частину співробітників HiPhi відправили на віддалену роботу.

Вперше про те, що HiPhi зіштовхнулася з фінансовими проблемами, у ЗМІ заговорили у січні 2024 року. Тоді стверджувалося, що компанія призупинила виробництво та науково-дослідні роботи.

Нагадаємо, HiPhi – це преміальний підрозділ китайської компанії Human Horizons. Продаж свого першого електрокара під назвою HiPhi X бренд почав у 2021 році, а в 2023 році він випустив ще дві моделі – HiPhi Z і HiPhi Y.

У 2021 році продажі автомобілів HiPhi склали 4237 од., а в 2022-му – 4349 шт… Обсяги продажів за 2023 рік поки не оголошені, але відомо, що лише у грудні компанія продала лише 564 електромобілі.

Нагадаємо, електромобілі HiPhi представлені і на українському ринку. Серед них – Human Horizons HiPhi X потужністю близько 600 к.с..

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!