Відомий автовиробник планує випускати менше електромобілів: названа причина

Jaguar Land Rover в найближчі роки уповільнить впровадження електромобілів і постарається виробляти більше гібридів, що підключаються.

У 2021 році автовиробник оголосив, що до 2026 року випустить шість повністю електричних Land Rover і два електричні Jaguar. Однак у ході публікації звіту про фінансові результати генеральний директор Jaguar Land Rover Адріан Марделл заявив, що кількість електричних Land Rover, що випускаються, скоротилася до чотирьох. Першим стане Range Rover Electric, який з’явиться наприкінці цього року, а незабаром після його запуску на ринку з’явиться електричний Range Rover Sport.

«Ми рухаємося трохи повільніше, ніж говорили три роки тому. Ми не поспішаємо, щоб випустити на ринок найкращі автомобілі, які ми колись розробляли», – зазначив топ-менеджер.

Хоча бренд як і раніше робить ставку на електромобілі, Марделл зазначив, що попит на них почав падати, і тому Jaguar Land Rover працює над тим, щоб випустити більше гібридів, що підключаються.

Раніше експерти Інституту досліджень повідомляли, що сегмент електромобілів наближається до так званої точки насичення ринку.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!