Відео тестової поїздки Tesla на автопілоті з Сан-Франциско в Лос-Анджелес

Майже без допомоги водія.

Як відомо, автопілот, що забезпечує повністю самостійний рух електромобіля Tesla, вже знаходиться в стадії бета-тестування. Один з ентузіастів, які беруть в участь в тестуванні, опублікував відео поїздки на Model 3 з Сан-Франциско в Лос-Анджелес практично без втручання з боку водія. Єдине виключення відбулося відразу після в’їзду в Лос-Анджелес, коли водій взяв на себе управління, щоб об’їхати сторонній предмет. Уточнимо — щоб потрапити на автомобілі з Лос-Анджелеса в Сан-Франциско, треба проїхати приблизно 600 км.

За даними водія, це перший задокументований випадок, коли електромобіль проїхав по вказаному маршруту самостійно. Уточнимо, що автопілот Tesla не звільняє водія від обов’язку стежити за дорожньою обстановкою і бути готовим взяти керування на себе.

Джерело зазначає, що умови поїздки були сприятливими для системи, що використовує тільки зображення з камер. При меншій видимості, наприклад, при наявності снігу, система може зіткнутися з проблемами, для усунення яких необхідно використовувати лідари і інші датчики.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело engadget.com