Велике оновлення громадського автопарку в Україні

Голова Мінінфраструктури Владислав Криклій оприлюднив в соціальній мережі Facebook цікавий пост щодо великого оновлення автомобільного парка громадського транспорту в Україні. В записі міністр розповів про закупівлю у 2021 році для 11 міст близько п’яти сотень одиниць нового громадського транспорту. При цьому він додав, що це дозволить українцям “швидше приїжджати на побачення – з комфортом, захищаючи при цьому навколишнє середовище”. Мабуть, міністр мав ну увазі весняний настрій громадян та закупівлю екологічно чистого електричного транспорту.

Масштабне оновлення громадського автопарку буде відбуватися за програмою “Міський громадський транспорт України”, яка реалізується спільно з Європейським інвестиційним банком. Друга фаза цією програми спрямована на забезпечення вже 20 великих українських міст виключно екологічно чистим транспортом.

Міністр оприлюднив список міст, в яких вже найближчим часом почнуть надходити нові зразки громадського транспорту.

Зазначається, що в Івано-Франківськ приїдуть 9 двоповерхових автобусів, в Запоріжжі – два десятки автобусів й 26 електробусів. Київ отримає 20 трамваїв, сотню автобусів та ще один вагон фунікулера. Луцьк оновить свій тролейбусний парк на 29 машин.

Для Тернополя придбають 10 сучасних автобусів. Львів закупить сто автобусів та десяток трамваїв. Сорок автобусів надійдуть до Миколаєва. Для Одеси планується обновка з 14 трамваїв. В Сумах з’являться 19 нових тролейбусів, а харків’яни отримають 35 вагонів метро й 49 тролейбусів. Чернігів закупить 40 тролейбусів – швидше за все, місцевого виробництва.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело facebook.com

Коментарі
Завантаження...