Вантажівки Tesla Semi довели перевагу над конкурентами у реальному випробуванні

Захід Run on Less, організований минулого місяця Північноамериканською радою з ефективності вантажних перевезень (NACFE), став успішним для Tesla Semi.

Повністю електрична вантажівка Tesla класу 8 продемонструвала переваги в запасі ходу та ефективності зарядки в порівнянні з конкурентами від таких відомих виробників вантажівок, як Freightliner та Volvo.

«Tesla є лідером з погляду продуктивності та запасу ходу, – сказав в інтерв’ю Automotive News Джон Бозель, генеральний директор Calstart, організації, що займається екологічно чистим транспортом. — Вони також єдині, хто підтримує можливість надшвидкої зарядки».

Протягом більш ніж двох тижнів дослідницька група в галузі вантажоперевезень відстежувала інформацію за рядом показників, поки 22 вантажівки подорожували Північною Америкою, виконуючи реальні замовлення. Дані охоплювали інфраструктуру зарядки, керування зарядкою, продуктивність вантажівок, вартість володіння та інші показники.

Вантажівки Tesla Semi, що експлуатуються PepsiCo, проїжджали в середньому більше на день, ніж будь-який інший автомобіль протягом усього заходу Run on Less. Дані зібрані під час заходу показали, що Semi може проїхати близько 640 км, а потім зарядитися приблизно до 80% за 45 хвилин.

Найпродуктивніший Tesla Semi від PepsiCo долав у середньому близько 925 км на день протягом 18 днів. Наступним автомобілем, що не належить Tesla, був Nikola Tre BEV від WattEV із середнім пробігом близько 410 км на день. За ним розташувалися Freightliner eCascadia від OK Produce із середнім пробігом близько 290 км та Volvo VNR Electric від Performance Team із середнім пробігом близько 280 км. Також варта зазначити, що одна Tesla Semi, що належить PepsiCo, проїхала 1736 км за день, тричі виконуючи швидку зарядку за допомогою зарядних пристроїв потужністю 750 кВт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело insideevs.com