В Україні знову подорожчав автогаз на заправках

Стало відомо, що в період з 22 до 29 січня ціни на “блакитне паливо” в Україні стрибнули майже на 25 копійок. Найбільші українські мережі АЗС вже вкотре підняли вартість автогазу. Фахівці кажуть, що це тільки початок та треба готуватися до ще більшого стрибка цін.

Так, заправні станції WOG та ОККО підняли вартість “блакитного палива” на 28 коп. та 8 коп. за літр відповідно. Ціни на автогаз в цих мережах складають тепер 13,89 грн та 13,91 грн за літр відповідно.

Мережа “Приват”, у власності якої знаходиться більша частина газових модулів на українському паливному ринку, ініціювала подорожчання у межах 20-25 коп. за літр. Ціна на паливо в цій мережі складає від 12,43 до 12,46 грн за літр.

Також зафіксовано підвищення цін на автогаз в мережах SOCAR та Shell – на 23 та 27 коп. за літр відповідно. Ціни на “блакитне паливо” там зараз становлять 13,98 та 13,25 гривні за літр відповідно.

Дрібні мережі, як “Автотранс”, “БРСМ-Нафта”, BVS, SUN OIL й “Фактор” підняли вартість автогазу від 10 до 40 копійок за літр.

Як раніше повідомляв AMPERCAR, експерти паливного ринку прогнозують, що через новий технічний регламент на зріджені гази наступного місяця в Україні очікується гострий дефіцит газу. Як повідомляє “Консалтингова група А-95”, це може призвести до суттєвого підвищення цін на паливо.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело lenta.ua