В Україні заборонили паркуватися на тротуарах: названі наслідки

Нещодавно уряд затвердив зміни до Правил паркування транспортних засобів, заборонивши ставити автомобілі на тротуарах.

До чого може привести це рішення без інших законодавчих змін – пояснив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій на своїй сторінці в Фейсбук ..

Затвердження постанови має і свої недоліки. Не маючи можливості припаркуватися на тротуарі, автомобілісти будуть ставити машини вздовж проїжджої частини. Це, в свою чергу, ускладнить рух транспорту, призведе до пробок, а також буде перешкоджати доступу до будинків пожежних автомобілів і машин швидкої допомоги“, – підкреслив Юрій Тацій.

У той же час чиновник зазначив, що заборона паркуватися на тротуарах продовжує розпочату державну політику щодо розвитку безбар’єрності в Україні.

Так, зараз маломобільних груп населення часом не вдається пробратися в пункт призначення, адже весь тротуар заставлений автомобілями. Це також призводить до потенційно аварійних ситуацій, коли людям доводиться йти по проїжджій частині. Зате вільна пішохідна зона – один з найважливіших елементів для забезпечення безбар’єрного простору в містах“, – зазначив Юрій Тацій.

Крім заборони паркування на пішохідній доріжці, постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 № 1342» передбачає і ряд інших змін.

В оновлених правилах паркування, затверджених урядом, також передбачається:

  • забезпечити інфраструктуру зарядних станцій для електромобілів;
  • ввести нові можливості для оплати паркувальних послуг (в платіжних терміналах, банківських автоматах, комплексах самообслуговування);
  • надати повноваження інспекторів з паркування уповноваженим посадовим особам виконавчого органу сільської, селищної, міської ради.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело uamotors

Коментарі
Завантаження...