В Україні з’явився рідкісний позашляховий спорткар Porsche за 11 млн грн (фото)

До нашої країни приїхав перший Porsche 911 Dakar. Цей німецький спортивний автомобіль є дуже рідкісним, адже його випустили у кількості 2500 одиниць. Світлини машини опублікував у Facebook  блогер Roma Urraco.

«Ексклюзив: в Україну привезли перший (і поки що єдиний) Porsche 911 Dakar (кузов 992). Ідеальний спорткар для вітчизняних доріг!», – написав він.

Porsche 911 Dakar – це перша серійна позашляхова версія за усю історію моделі. Раніше подібні авто підвищеної прохідності створювалися лише для ралі і у 1984 році навіть виграли легендарний марафон «Париж-Дакар». Власне, на честь цього досягнення і назвали автомобіль.

Модель заснована на повнопривідному купе Porsche 911 Carrera 4S. Їй збільшили кліренс, встановили пластиковий обвіс та позашляхові 19-дюймові шини.

Рушійною силою Porsche 911 Dakar стала 3,0-літрова 480-сильна «турбошістка», що поєднується із 7-швидкісним роботом PDK. Автомобіль прискорюється до «сотні» за 3,4 с, а його максимальна швидкість обмежена на позначці у 240 км/год.

В Україні Porsche 911 Dakar коштує 11,2 млн гривень.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!