В Україні з’явилися бюджетні китайські електрокросовери Dongfeng Nano BOX

Українці, які розглядають можливість придбання невеликого електромобіля, приділяють велику увагу ціні та економічності. Тому вони безперечно зацікавляться новою моделлю компанії Dongfeng, яка вже в дорозі до нас з піднебесної.

1 червня 2022 року компанія Dongfeng офіційно відкрила продаж нового автомобіля Dongfeng Nano BOX, який позиціонується, як невеликий електричний хетчбек А-класу. Nano BOX повністю враховує занепокоєння користувача про час автономної роботи автомобіля. У цій новій моделі використовується акумуляторна батарея, запас ходу якої за методикою CLTC становить 331 км, потужність і крутний момент двигуна 27,2 кВт/год і 125 Н·м відповідно.

Крім того, Nano BOX підтримує функцію швидкого заряджання авто та заряджання від побутової розетки. Швидка зарядка може забезпечити від 30 до 80% заряду за 30 хвилин, а від побутової розетки електромобіль повністю зарядиться приблизно за 8 години, що повністю покриває повсякденні потреби користувача. Габарити автомобіля – 732x1579x1515 мм, колісна база авто – 2423 мм, вага автомобіля в межах 1000 кг.

Привабливий та комфортний салон з еко шкіри, 7-дюймова медіа панель, також за вибором доступні камера заднього виду, парктронік та функція дистанційного керування мультимедіа. Доступні 4 варіанти кольорів автомобіля: чорний, білий, зелений лотос та ніжно-рожевий. Останні два особливо сподобаються тим, хто приділяє увагу зовнішньому вигляду авто та полюбляє нестандарті кольорові гами.

Автомобіль можна буде подивитися у салоні офіційного ексклюзивного дилера Dongfeng в Україні — компанії A1сars, а також записатися на тест-драйв.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!