В Україні почали різко дешевшати електромобілі Tesla

На українському ринку кілька місяців поспіль дешевшають автомобілі Tesla, причому зниження може сягати 20-30%. Про це в ефірі Громадському радіо повідомив Станіслав Бучацький, голова Інституту досліджень авторинку.

За його словами, вартість автомобілів після їх ввезення в Україну значною мірою формується через митні платежі, які можуть становити 40-50% від вартості авто.

«Саме митні платежі, а не заробіток дилера чи імпортера, є основним чинником, чому автомобілі в Україні коштують дорожче, ніж за кордоном. При тому, якщо ми подивимося, наприклад, на електромобілі, бо це сьогодні єдина категорія машин, яку можна перевозити в Україну фактично без плати податків», – каже експерт.

Наразі для реєстрації електромобіля в Україні потрібно сплатити лише 1 євро за 1 кВт батареї, це до 100 євро за одиницю, то якраз вартість електромобілів в Україні приблизно рівна вартості такої ж марки-моделі за кордоном.

Раніше повідомлялось, що пропозиція з електроавто знову почала помітно обганяти попит на них.

Нагадаємо, з 1 березня у нас діють додаткові пільги на ввезення малої комерційної техніки та вантажних електромобілів, що робить їх придбання особливо вигідним для малого та середнього бізнесу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!