В Україні побудують довгоочікувану обхідну дорогу

Володимир Зеленський урочисто заявив на форумі “Україна 30. Інфраструктура”, що цього року нарешті почнеться будівництво довгоочікуваної Київської обхідної дороги. За словами українського президента, у 2021 році завершиться планування об’єкта та почнуться будівельні роботи. Протяжність обхідної дороги складе близько 150 кілометрів.

Зазначається, що нова обхідна дорога буде об’єднувати головні міжнародні траси в Україні, які проходять через Київ. Проєкт оцінюють приблизно у 85 мільярдів гривень. Розрахунки були проведені в державному підприємстві Укравтодор. Будівництво цієї дороги було анонсовано ще півтора року тому. Тоді обхідна дорога розцінювалася як “великий проєкт” з кодовою назвою КОД (Київська обхідна дорога). Будівництво об’єкту планують закінчити протягом 5 років.

Голова Укравтодору Олександр Кубрак також розповів на цьому форумі, що роботи по проєкту вже почалися: дві ділянки КОД уже на стадії проєктування, ще три – готують до тендерів на проєктування. Будівельні роботи почнуться до кінця цього року.

Джерело auto.24tv.ua


Коментарі
Завантаження...