В Україні планують почати випуск електрокарів

В Україні планують почати виробляти електричні автівки. Це дозволить відродити вітчизняний автопром та бути в тренді технологічного прогресу.

Про це вчора заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час Всеукраїнського Форуму “Україна 30 “Інфраструктура”.

Як зазначається на сайті Мінінфраструктури, локалізація виробництва електромобілів в Україні дозволить створити нові робочі місця та збільшити частку автовиробництва у ВВП країни.

“Кількість електромобілів в Україні невпинно зростає, тому одним із ключових питань для нашого Міністерства є популяризація екологічних видів транспорту і створення розвинутої мережі зарядної інфраструктури, яка б дозволила власникам електрокарів комфортно пересуватися не лише в межах населених пунктів, а й в міжміському сполученні”, – зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Крім того, чиновник нагадав, що Верховна Рада у першому читанні вже схвалила законопроєкти, що передбачають стимулювання виробництва електрокарів, зарядних пристроїв та їх компонентів.

За словами міністра інфраструктури, ще одним пріоритетом для відомства залишається цифровізація галузі та впровадження важливих цифрових ініціатив у сфері транспорту. Зокрема, системи мультимодальних пасажирських перевезень за єдиним квитком Digital Ticket, системи мультимодальних вантажних перевезень Е-карго, 100% цифровізація послуг Укрпошти тощо.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело mtu.gov.ua

Коментарі
Завантаження...