В Україні підстрибнули цiни на газ для авто: названа причина

В Україні продовжує стрімко дорожчати газ, який вітчизняні автомобілісти використовують для заправки своїх машин. Останнім часом його вартість вже почала бити рекорди.

Як повідомляє «Консалтингова група А-95», середня ціна на газу для авто в Україні зросла до 16,42 гривень за літр. Наразі це найвищий показник за всю історію паливного ринку України. На заправках ціни піднялися в середньому на 10-40 грн  за літр і тепер варіюються в межах 15,50-17,49 гривень за літр.

За словами аналітика «Консалтингової групи А-95» Сергія Куюна, основною причиною подорожчання автогазу є його дефіцит на ринку. Запаси цього пального в сховищах поступово закінчуються, а імпорт затримується. Крім того, автогаз дорожчає по всій Європі, а не лише в Україні, як часто думають вітчизняні автомобілісти.

Також він додав, що з початку липня оптова ціна на цей вид пального зросла на 3800 гривень за тонну. Це приблизно на 1,9 грн за літр. Зараз АЗС підняли ціни лише наполовину, тому автогаз буде й надалі дорожчати.

Раніше повідомлялось, що в Україні можуть збільшити акциз на зріджений газ для автомобілів. Це призведе до його подорожчання на усіх заправках.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...