В Україні хочуть заборонити ввезення авто з ДВЗ: названі попередні терміни

Використання в Україні автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння може бути обмежена вже в 2028 році, а до 2038 року можлива тотальна заборона на ввезення всіх авто з ДВЗ – як нових, так і старих.

Як повідомили в Директорат цифрової трансформації на транспорті, в даний момент готується законопроект, що передбачає поетапне введення заборони на ввезення в країну і першу реєстрацію різних категорій транспортних засобів, оснащених ДВЗ.

Планується заборона ввезення в Україну та першої державної реєстрації автомобілів з ДВЗ, в тому числі і вироблених в Україні. Причому в планах заборонити ввезення в країну не тільки нових авто з ДВЗ, а й старих.

Так, для старих автомобілів з дизельними двигунами заборона повинна почати діяти з 1 січня 2028 року для нових автомобілів з дизельними двигунами і старих з бензиновими двигунами посилання – 1 січня 2033 року для нових автомобілів з бензиновими двигунами посилання – 1 січня 2038 року.

Цікаво, що гібриди і плагін-гібриди окремо ніяк не позначені. При такій концепції до 2038 року в Україні буде дозволено продаж виключно електрокарів і водневих машин. Також розглядається можливість заборони автобусів з ДВЗ.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...