В США представлений електричний пікап з незвичайною зовнішністю, що нагадує дитячу іграшку

Молода каліфорнійська компанія Canoo представила свій електричний пікап. Цей електрокар, котрий своїми обрисами нагадує іграшку або дитячий малюнок, повинен вийти на ринок не раніше 2023 року. На той час йому доведеться конкурувати з електричними пікапами Tesla Cybertruck, Hummer, Ford F-150 і Rivian.

Canoo зазнала безліч змін з моменту анонсу свого першого автомобіля. Тепер це публічна компанія, а її новий керівник переорієнтувався на продаж різним компаніям електричних фургонів на власній технологічній платформі. Це не означає, що Canoo остаточно поставила хрест на спробах випускати автомобілі для звичайних споживачів. Новітній пікап явно орієнтований як на підприємства, так і на звичайних покупців.

Canoo заявила, що почне приймати попередні замовлення на свій пікап в цьому році, але не розкрила подробиць про ціни. Повідомляється, що компанія також веде переговори про створення в США «мікрофабрики», на якій будуть складатися автомобілі. Вантажівка показує, як Canoo готова розвивати дизайн цього автомобіля, вперше анонсованого ще у 2019 році для продажу тільки по підписці.

На пікапі Canoo є кілька відкидних робочих поверхонь, одна з яких знаходиться в носовій частині автомобіля, а інша — збоку кузова. Можна висунути майданчик ззаду, щоб зробити простір ще більшим. У відсіку зберігання речей є розетки на 120 В і роз’єми USB. На рекламних зображеннях також є варіант вантажівки з багажником на даху і навіть виконання Overlander з обробкою для кемпінгу і розкладним наметом. Загалом, компанія зробила свою машину максимально універсальною.

Відповідно до недавньої документації, Canoo витратила $47 млн на дослідження і розробки у 2018 році, $137 млн — у 2019 році і $52 млн — протягом перших трьох кварталів 2020 року.

Вантажівка Canoo буде побудована на тій же платформі, що й інші автомобілі, які пропонує компанія, так що значною мірою вона запропонує одні й ті ж характеристики в багатьох конфігураціях. Найдорожчий повнопривідний пікап буде мати потужність близько 600 кінських сил і запас ходу понад 320 км на одному заряді. Виробник вважає, що до моменту запуску зможе розширити запас ходу до 480 км. У вантажівці використовується та ж система електронного гальмування та управління, яку Canoo розробила для інших своїх автомобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело theverge.com

Коментарі
Завантаження...