В Швейцарії розробили найшвидшу зарядну станцію для електромобілів

Швейцарська інжинірингова компанія ABB розробила найшвидшу зарядну станцію для електромобілів, передає видання Reuters. Модульна установка потужністю до 360 кВт, здатна заряджати відразу до чотирьох електромобілів, отримала назву Terra 360.

За словами ABB, їх зарядна станція здатна повністю зарядити акумулятор електромобіля за 15 хвилин, а менш ніж за три хвилини вона може поповнити запас ходу на 100 км.

Зарядні станції Terra 360 стануть доступні в Європі до кінця поточного року. У США, Латинській Америці, а також в країнах Азійсько-Тихоокеанського регіону їх розгортання почнеться в наступному році. Компанія відмовилася повідомляти діапазон цін на свою розробку, але зазначила, що вона в першу чергу орієнтована на бізнес (приватні компанії, заправні станції і т.д.), а не на приватних клієнтів.

Згідно зі звітом Міжнародного енергетичного агентства, загальна кількість електромобілів у світі в 2020 році не дивлячись на пандемію коронавірусу зросла на 41%. Продажі склали близько трьох мільйонів машин. Згідно зі свіжими прогнозами МЕА, тенденція зростання в поточному році прискорилася. Обсяги продажів електромобілів в світі лише за перший квартал 2021-го виростуть на 140%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...