В Німеччині противники електромобілів начинили зарядні роз’єми фаршем

Поширення електромобілів породжує все нові і нові випадки вандалізму щодо зарядних станцій. Недавній випадок в Мюнхені привернув нашу увагу химерною винахідливістю: невідомі начинили зарядний роз’єм м’ясним фаршем.

Через пошкодження електричної вилки роз’єм довелося замінити – зазначено в звіті міської влади. Але «жартівників» знайти не вдалося.

Витонченість способу, яким невідомі зіпсували зарядну станцію, дозволяє припустити, що це не були прості хулігани – а, скоріше, противники електромобілів як таких.

Міська влада Мюнхена скаржаться на зростання випадків вандалізму на зарядних станціях. Втім, в столиці Баварії частота таких випадків порівняно невелика – всього три відсотки в порівнянні з 17-ма в середньому по країні.

Втім, з агресивними діями стикаються власники електромобілів не тільки в Європі, але і по той бік Атлантики. Найчастіше в новинних зведеннях фігурують «Тесли», яким блокують паркувальні місця біля зарядних терміналів або огортають хмарою сажі з вихлопної труби – останнім особливо грішать водії великих пікапів з дизельними двигунами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...