В мережі з’явилися нові фото велетенського позашляховика Dongfeng Warrior M20

У цьому автомобілі велике все.

Ресурс Carnewschina опублікував нові фото позашляховика Dongfeng Warrior M20 – він поки не представлений офіційно, але вже тестується на дорогах загального користування Китаю, та ще й без камуфляжу.

Нові фото чудово демонструють деталі екстер’єру та інтер’єру цього дуже незвичайного автомобіля. Наприклад, привертають увагу величезні дзеркала розміром з невеликий телевізор. Або дуже яскравий елемент – сходи над аркою заднього колеса, що дозволяють забратися на дах цього величезного автомобіля, де теж можна розмістити вантаж (хоча складно уявити, щоб у такому великому авто не вдалося вмістити все і всіх в салоні). Очікується, що габарити позашляховика становитимуть 5500 х 2160 х 2155 мм.

Автомобіль настільки великий, що творці розмістили габаритне підсвічування на боковинах (внизу дверей та по кутах заднього бампера). А ящик на бампері спереду – це лебідка. Загалом, Dongfeng Warrior M20 може послужити чудовою базою для автомобіля “виживальника”. Принаймні, поки не вийшов Tesla Cybertruck.

У салоні Dongfeng Warrior M20 – 7 місць, великий екран на передній панелі та блок кнопок під ним. Ручка 6-ступеневої автоматичної коробки винесена практично на передню панель, як у багатьох мікроавтобусах або мінівенах. Поруч із нею круговий селектор, ймовірно, режимів роботи трансмісії. Позашляховик, звичайно, повнопривідний, з блокуваннями диференціалів.

Вже відомо, що під капотом Dongfeng Warrior M20 виявиться рядний 6-циліндровий дизельний двигун Dongfeng-Cummins об’ємом 6,7 л потужністю 320 к.с. і значним крутним моментом 1200 Нм. Максимальна швидкість становитиме 140 км/год.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело carnewschina.com